Anime City xD

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-02-29 19:20:06

Yagato

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 6
Punktów :   

Anime...(O co chodzi dokładnie?) (by Yagato)

Zastanawiacie się czym tak naprawdę jest Death Note? Podpowiem wam… jest to notes gdzie wskazana osoba może zginąć… nie wierzycie oczywiście mi… no ale tak już zostało to pokazane w anime jak i mandze…

Death Note to notes gdzie jak się zapiszę imię wyobrazi się tej osoby twarz umiera ona w ciągu nie całej minuty. Taki notes ma każdy Shiningami(bóg śmierci). Czy takich notesów jest dużo? Trudno na to pytanie odpowiedzieć… najważniejsze jest że to tylko anime więc nie bierzcie nic w świat realny. Teraz trochę o fabule…

Japonia. XXI wiek. Jeden z Shiningami Ryuuk znudzony życiem i hazardem gubi w świecie ludzi swój notes. Raito Yagami. Młody geniusz który właśnie kończył szkołę i szedł na studia. Znalazł Death Note. Z początku nic nie wierzył. Jednak gdy zrobił próbę na przestępcy pomyślał że to może być przypadek. Jednak gdy wpisał imię motocyklisty który napadł na dziewczynę zginął pod kołami ciężarówki. Raito nie mógł uwierzyć w to co zobaczył. Gdy wrócił do domu poznał właściciela Notesu. Ryuuka. Od tamtej pory Raito nazwał siebie bogiem nowego świata. Chciał oczyścić całe zło jakie było na świecie. Zabijał wszystkich przestępców jakich widział w mediach Internecie itp. Gdy zaczęły się dziwne prześladowania tą sprawą zajął się najsławniejszy detektyw na świecie „L”. Nikt go nie widział. Wykonał on już wiele spraw lecz jednak z tą miał wiele problemów. Raito zauważył że są o nim różne strony i ludzie nazwali go Kirą(Killer). Dalej radzę obejrzeć samemu anime bo jest ono bardzo fajne składające się z 37 odcinków.  A tak w ogóle to zastanawia was pytanie jak działa Death Note? To wam wytłumaczę.
Gdy osoba wpiszę imię osoby i wyobrazi sobie ją ona umiera. Gdy jednak nie napiszę jak zostaje ona zamordowana po 40 sekundach umiera na zawał serca. Gdy jednak zapiszę przyczyny śmierci powinny znaleźć się szczegóły w ciągu 6 minut 40 sekund.  Gdy człowiek dotknie Death Note Shiningami wraca do świata ludzi i musi być w nim dopóki nie posiadacz go odda lub inna osoba umrze. Jednak najlepsze jest to że gdy osoba użyję Death Note nie pójdzie ani do nieba ani do piekła.

Offline

 

#2 2008-03-01 21:29:13

Miyoshi

Administrator

1234655
Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Anime...(O co chodzi dokładnie?) (by Yagato)

Niezłe ale moje i tak było lepsze ;p


Uciekam, więc jestem. A raczej uciekam, więc przy odrobinie szczęścia nadal będę...

Offline

 

#3 2008-03-01 21:31:38

Yagato

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Anime...(O co chodzi dokładnie?) (by Yagato)

No tak ja to tak napisałem... wrzuć jak coś twoją recenzje

Offline

 

#4 2008-03-01 21:34:00

Miyoshi

Administrator

1234655
Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Anime...(O co chodzi dokładnie?) (by Yagato)

I wymiękniecie XD Ale chętnie dodam.


Uciekam, więc jestem. A raczej uciekam, więc przy odrobinie szczęścia nadal będę...

Offline

 
Forum zostało stworzone dla ciebie więc spokojnie:P

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.corleone-samp.pun.pl www.stronagildii.pun.pl www.mysterius.pun.pl www.poke-land.pun.pl www.ligipilkarskie.pun.pl