Anime City xD

Opis forum


#1 2008-02-29 16:03:28

Yagato

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 6
Punktów :   

Regulamin

1)Pisać po polskiemu. Zabrania się używania wulgaryzmów i pisania "jAkFfOsH Tak"
2)SZACUNEK. Mimo iż nasza zabawa toczy się w "wirtualu", pamiętaj o tym, że jednak po drugiej stronie siedzi żywa osoba, z krwi i kości. Okaż szacunek - otrzymasz to samo. Jeżeli masz zamiar "napinać się" lub leczyć swoje kompleksy za pośrednictwem internetu, np. poprzez obrażanie mojej osoby - wypier****
3) kolejne posty w CHatboxie i w tematach to spam xD
4)FORMA. Jeżeli piszesz w następujący sposób: "klikashh", "pozdróffki", "warszaffki" lub: "cO sŁyChAć U cIeBiE, bO u MnIe SpOx" to odbieram Cię jako człowieka opóźnionego w rozwoju i takiego traktowania się spodziewaj. Z "dziećmi czatów" na pewno nie mam zamiaru prowadzić dialogu, więc (już się chyba sam domyślasz) wypier****!!!
5) ANONIMOWOŚĆ. Z całym szacunkiem - w dupie mam ile masz lat, jak wyglądasz i jak ma na imię twój pies. Jak nie pasuje to wiadomo - wypier****.
6)STYL. Zasadniczo używam polskich znaków diakrytycznych, ale nie mam nic przeciwko nie używaniu ich. Jeżeli nie masz ochoty pisać z "ogonkami" - proszę bardzo. Jednak to co mnie bardzo i to bardzo irytuje, to kompletny brak ortografii. Ja też popełniam czasem błędy, ale do kur** nędzy nie w każdym zdaniu po trzy razy! Staraj się nie pisać jak analfabeta bo napier******* "ortami" bez namysłu to zwykłe niedbalstwo! Nie potrafisz? Pisz w Wordzie albo... wypier****!!! Najlepiej do szkoły.
7) RASIZM- Nie podoba ci się to że ktoś jest innego wyznania czy koloru skóry? Nikt cię tu nie zapraszał... Takich jak ty wyganiamy z świata... jest równoprawność!
8) CENZURA. Nie chcemy abyś dawał lub handlował jakimiś erotycznymi zdjęciami czy filmami. Pamiętaj! W sieci są młode dzieciaki które mogą widzieć wszystko... To wszystko może polecieć na psychikę dziecka... z takimi materiałami WON!!
9) SPAM. Pamiętaj! Wbij sobie to do swojej głowy nie wiem zapisz sobie gdzieś nawet na czole! NA TYM FORUM NIE MA SPAMU! To jest chamskie nabijanie postów!! Mam nadzieje że się rozumiemy.
10)AUTORSTWO. Należy nie kopiować opisów regulaminów pomysłów itp. Mam nadzieje że się rozumiemy jeżeli jesteście dziećmi Neo i chcecie kopiować to zapraszam lecz nie radziłbym.

Regulamin został spisany 25.02.08 więc jeżeli masz jakieś nowe pomysły do regulaminu to oczywiście napisz...

Offline

 
Forum zostało stworzone dla ciebie więc spokojnie:P

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ligipilkarskie.pun.pl www.mysterius.pun.pl www.corleone-samp.pun.pl www.stronagildii.pun.pl www.skateboarding-forum.pun.pl